П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Букреєв Валерій Вікторович 8:40-10:10 зала ін-ту гелог. 12:20-13:50 14:30-16:00 16:05-17:35 зала ін-ту гелог. 14:30-16:00 16:05-17:35 зала ін-ту гелог. 8:40-10:10             зала ін-ту гелог.                       8:40-10:10             зала ін-ту гелог.

Ніщук

Лариса

Семенівна

10:15-11:45  зб. зала ін-ту гелог. 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. зала ін-ту гелог. 8:40-10:10   зала ін-ту гелог. 12:20-13:50 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. зала ін-ту гелог. 8:40-10:10 зб. зала ін-ту гелог.
 
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Чорненко Ігор     Михайлович 14:30-16:00 16:05-17:35 НСК гімнаст. зал 16:05-17:35гімнзал НСК гімн. зала 14:30-16:00 16:05-17:35 НСК гімн. зал 16:05-17:35 НСК гімн. зал 14:30-16:00 16:05-17:35 НСК гімн. зал
Веред Віталій Іванович 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. НСК гімнаст. зала 10:00-11:30 11:40-13:10 зб. гол. корп. ауд.148 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. НСК гімнаст. зала 10:00-11:30 гол корп. ауд.148 16:05-17:35 зб. НСК гімн. зала
 
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Чубар Ігор Іванович 14:30-16:00 шахи 16:05-17:35 шахи збірна 16:05-17:35шахи збірна               14:30-16:00 шахи збірна               16:05-17:35 шахи збірна     8:40-10:10 шахи
 
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Андрущенко Оксана Миколаївна 8:40-10:10 10:15-11:45 НСК ігрова зала 14:30-16:00 16:05-17:35 НСК ігрова зала 8:40-10:10 10:15-11:45 НСК ігрова зала 14:30-16:00 НСК ігрова зала 8:40-10:10 НСКігрова зала
Давиденко Микола Петрович 16:05-17:35 19:15-20:45 зб. НСК ігрова зала 10:15-11:45 НСК ігрова зала 16:05-17:35 19:15-20:45 зб. НСК ігрова зала 19:15-20:45 зб. НСК ігрова зала 14:30-16:00 зб. НСК ігр.зал
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Крамаренко Володимир Євгенович 12:20-13:50 14:30-16:00   НСК стадіон 8:40-10:10 НСК стадіон 14:30-16:00 НСК стадіон 8:40-10:10 НСК стадіон 10:15-11:45 12:20-13:50 НСК стадіон
Сахаров Костянтин Анатолійович 8:40-10:10 НСК стадіон 16:05-17:35 стад. 17:40-19:10 зб. НСК стадіон 12:20-13:50 зб. НСК стадіон тренажерна зала 12:20-13:50 стад. 16:05-17:35 стад. 17:40-19:10 зб. НСК стадіон 8:40-10:10 зб. НСК стадіон
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Мінчук Маргарита Олегівна 8:40-10:10 10:15-11:45 НСК   гімн. зала 12:30-14:00 14:30-16:00 НСК гімн. зала 8:40-10:10 НСК гімн. зала 12:30-14:00 14:30-16:00 НСК гімн. зала 8:40-10:10 НСК  гімн. зала
Бубен Максим Володимирович 10:00-11:30-гол. 11:40-13:10 корп. ауд.148 11:40-13:10 гол. 13:15- 14:45 корп. ауд.148 10:00-11:30 гол 11:40-13:10 корп. ауд.148 12:20-13:50 НСК  гім. зала 14:30-16:00 гім. зала
Онищенко Олена Анатоліївна

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

14:30-16:00 НСК гімн. зала

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

14:30-16:00 НСК гімн. зала

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Вирлєєва Марина Аркадіївна 08:40-10:10 басейн 16:05-17:35 Зала сухого плав. 17:40-19:10 басейн 14:30-16:00 Зала сухого плав. 16:05-17:35 ЗСМВ 8:40-10:10 ЗСМВ 10:15-11:45 басейн 8:40-10:10ЗСМВ
Красовська Галина Вікторівна 11:40-13:10 головн 13:15-14:45 корп. ауд.148 16:05-17:35 ЗСМВ 17:40-19:10 басейн 14:30-16:00 Зала сухого плав. 16:05-17:35 ЗСМВ 17:40-19:10 басейн 13:00-14:30 гол..кор. ауд.148
Трохимченко Тетяна Миколаївна 14:30-16:00 16:05-17:35 ЗСМВ 12:20-13:50 ЗСМВ 12:20-13:50 14:30-16:00 ЗСМВ 14:30-16:00 ЗСМВ 14:30-16:00 16:05-17:35 ЗСМВ

Коробко

Любов

Костянтинівна

10:15-11:45 ЗСМВ

14:30-16:00

16:05-17:35

ЗСМВ

8:40-10:10

10:15-11:45

ЗСМВ

8:40-10:10

10:15-11:45

НСК гімн. зала

8:40-10:10

Зала сухого плав.

Курбатова Любов Миколаївна 14:30-16:00 16:05-17:35 ЗСМВ 12:20-13:50 ЗСМВ 12:20-13:50 14:30-16:00 ЗСМВ 14:30-16:00 ЗСМВ 14:30-16:00 16:05-17:35 ЗСМВ
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Глушенко Інна Валентинівна 16:05-17:35   17:40-19:10 зб. басейн 16:05-17:35   басейн 14:30-16:00 16:05-17:35 17:40-19:10 зб. басейн 17:40-19:10  зб. басейн 17:40-19:10 зб. басейн
Ковальчук Вадим Леонідович 14:30-16:00 16:05-17:35 басейн 8:40-10:10 С.К. басейн 14:30-16:00 16:05-17:35 басейн 8:40-10:10 басейн 8:40-10:10 басейн
Козятек Альвіна Іванівна 14:30-16:00 басейн 8:40-10:10 басейн 14:30-16:00 16:05-17:35 басейн 14:30-16:00 басейн 8:40-10:10 10:15-11:45 басейн
Ужвенко Костянтин Валерійович 10:15-11:45 басейн 14:30-16:00 16:05-17:35 басейн 10:15-11:45 С.К. басейн 14:30-16:00 С.К. басейн 14:30-16:00 16:05-17:35      басейн
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Федоренко Анатолій Миколайович 16:05-17:35 НСК гімн. зала 10:15-11:45 С.К. НСК гімн. зала
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Богданова Наталія Миколаївна 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. НСКгімн. зала 8:40-10:10 10:15-11:45 НСКгімн. зала 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. НСК гімн. зала 14:30-16:00 зб. НСК гімн. зала 8:40-10:10 зб. НСК гімн. зала
Мороз   Олена Валентинівна 10:15-11:45 НСК гімн. зала 14:30-16:00   16:05-17:35 НСК гімн. зала 10:15-11:45 НСКгімн. зала 14:30-16:00 16:05-17:35 НСКгімн. зала 14:30-16:00 16:05-17:35 НСКгімн. зала
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Мороз Віктор   Миколайович 16:05-17:35 НСКтренаж.зала 14:30-16:00 НСК ігрова. зала /стадіон/ 10:15-11:45 НСК тренаж. зала 14:30-16:00 НСК гімн. зала /стадіон/
Федоренко Анатолій Миколайович 14:30-16:00 НСК гімн. зала /стадіон/ 14:30-16:00 зб. 16:05-17:35 зб. НСК гімн. зала /стадіон/ 14:30-16:00 НСК гімн. зала /стадіон/ 10:15-11:45 11:50-13:20 л/а збірні трен. зала
 
 
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Гопанчук Олександр Андрійович 16:05-17:35 НСКтренаж.зала 17:40-19:10 зб. НСК гімн.зала 8:40-10:10 10:15-11:45 НСК тренаж. зала   8:40-10:10 НСКтренаж. зала

17:40-19:10 зб.

НСКгімн. зала

8:40-10:10 збірна 10:15-11:45 збірна НСК гімн.зала
Чубар Ігор Іванович 14:30-16:00 НСК гімн. зала 14:30-16:00 НСК гімн. зала
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота

Іщенко

Олена

Валентинівна

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

11:10-12:20зала ін.-т.міжнар.

відносин

11:10-12:20зала ін.-т.міжнар.

відносин

Паламарчук Микола   Антонович 17:40-19:10 19:15-20:45 зб. НСК ігр. зала 8:40-10:10 збірн.ч НСК ігр. зала 17:40-19:10 19:15-20:45 зб. НСК ігр. зала   8:40-10:10 НСК ігр. зала 16:05-17:35 зб. НСК ігр. зала
Яценко   Олексій Валерійович 14:10-15:30зала ін-т. міжнар. відносин

11:10-12:20

12:40-14:00 зала ін.-т.міжнар.

відносин

14:10-15:30зала ін-т. міжнар. відносин

11:10-12:20

12:40-14:00

14:10-15:30зала ін.-т.міжнар.

відносин

12:40-14:00 зала

ін-т. міжн. відн.

Лукач Олена Євгеніївна 14:30-16:00 16:05-17:35 НСК ігр. зала   8:40-10:10 10:15-11:45 НСК ігр. зала       14:30-16:00 16:05-17:35 НСК ігр. зала 10:15-11:45 НСК ігр. зала                    14:30-16:00 НСК ігр. зала.
Воронков Костянтин Павлович 17::40-19:10 19:15-20:45 зб. ж НСКігрова зала        10:15-11:45 НСК ігрова зала 17:40-19:10   19:15-20:45  зб. ж. НСК ігрова зала 10:15-11:45зб. ж. НСКігрова зала        16:05-17:35 зб.ж НСК ігрова зала
 
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Ковнатський Михайло Павлович 14:30-16:00 зб. НСК зала важкої атлетики 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. НСК зала важкої атл. 14:30-16:00 16:05-17:35 НСК зала важкої атлет. 14:30-16:00   16:05-17:35 зб. НСК зала важкої атлет. 10:15-11:45 зб.
 
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Безмилов Ігор Миколайович 17:40-19:10 зб. зала ін.-ту геолог. 14:30-16:00 16:05-17:35 17:40-19:10 зб. зала ін.-ту геолог. 8:40-10:10 зала ін.-ту геолог. 14:30-16:00 16:05-17:35 зб. зала ін.-ту геолог. 12:00-13:30 збірна зала ін.-ту геолог.
Здоренко Сергій Юрійович 14:30-16:00 зала ін.-ту геолог 8:40-10:10 зала ін-ту гелог 14:10-15:30 зала інст міжнар.відносин 19:15-20:45 зб. зала ін.-ту геолог. 19:15-20:45 зб. зала ін.-ту геолог. 19:15-20.45 зб. зала ін.-ту геолог. 13:40-15:10 збірна зала ін.-ту геолог.
П.І.Б. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Головченко Ольга Петрівна 11:40-13:10 гол. 13:15-14:45 корп ауд.148 14:30-16:00 НСК трен. зала 11:40-13:10 гол. 13:15-14:45 корп ауд.148 12:20-13:50 14:30-16:00 НСКтрен. зала 8:40-10:10 НСК трен. зала
Духнова Лариса   Миколаївна 14:30-16:00 НСК 16:05-17:35 зала сухого плав. 14:30-16:00 НСК трен. зала 8:40-10:10 10:15-11:45 НСК трен.зал 14:30-16:00 НСК 16:05-17:35 зала сухого плав.             8:40-10:10 НСК трен. зала
Кочергіна Тетяна Іванівна 14:30-16:00 НСК трен. зала 8:40-10:10 10:15-11:45 НСК трен.зал       

14:30-16:00 НСК

16:05-17:35 зала

сухого плав

          
8:40-10:10 НСК трен. зала
Ковальчук Світлана Костянтинівна 14:30-16:00 НСК трен. зала 12:20-13:50 НСК трен. зала 14:30-16:00 НСК 16:05-17:35 трен.  зала 14:30-16:00 НСК 16:05-17:35 трен. зала             12:20-13:50 14:30-16:00 НСК трен. зала
Мороз Віктор Миколайович 14:30-16:00 а/г НСК трен. зала   8:40-10:10  а/г 10:15-11:45 а/г НСК  трен. зала              8:40-10:10  а/г  НСК трен. зала