Черговий тур ХVIII чемпіонату України з футболу серед ЗВО 2018-2019 рр.

8.11.2018р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбулася гра чергового туру чемпіонату України з футболу між збірними командами «КНУ» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та «Легпром» Київського національного університету технології та дизайну. Матч закінчився з рахунком 0:0.

Детально

Черговий тур ХХ чемпіонату м.Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2018/2019 рр.

5.11.2018р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбулася гра чергового туру ХХ чемпіонату м.Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2018/2019рр. між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та «Будівельник»-КНУБіА Матч закінчився з рахунком 9:0. Голами відзначилися: Тапцов

Черговий тур ХVIII чемпіонату України з футболу серед ЗВО 2018-2019 рр.

31.10.2018р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбулася гра чергового туру чемпіонату України з футболу між збірними командами «КНУ» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та «СумДУ» Сумського державного університету. Матч закінчився з рахунком 0:2. Склад команди: Ткаченко Владислав

Детально

Всеукраїнські змаганні з волейболу серед членів профспілки працівників та студентів освіти і науки України 2018 року, які проводились на базі Пуща-Водиця школа №104. За команду м. Києва виступала команда КНУ у складі: Фамілія Ім’я факультет курс Клімович Станіслав економічний 4

Детально

Всеукраїнські змагання з метань “ Пам’яті ЗТУ Є. Сюча ”.

10 – 11 листопада 2018р. в місті Мукачево на Всеукраїнських змаганнях з метань “ Пам’яті ЗТУ Є. Сюча ”. Студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка 1 курсу (5 група) юридичного факультету Захарченко Руслан здобув І місце зі штовхання ядра.

Детально

Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань.

22 вересня 2018р. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка 1 курсу юридичного факультету Захарченко Руслан приймав участь в Міжнародній матчевій зустрічі серед юнаків зі штовхання ядра в місті Луцьк, Україна – Туреччина, Білорусь – Франція та посів ІІІ місце.

Детально

03 – 04 листопада 2018 року в місті Бровари в басейні «Купава» відбувся Відкритий Чемпіонат міста Києва та Київської області в категорії «МАСТЕРС» з плавання серед ветеранів. В змаганнях брали участь понад 400 найсильніших ветеранів плавання України, Польщі, країн Прибалтики.

Детально

Першість голосіївського району серед команд студентів з волейболу

В змаганнях на першість голосіївського району серед команд студентів з волейболу, які проходили на базі університету КНУ з 24.10 по 2.11.18 р. приймали участь такі команди: 1.КНУ 2.НУБІП 3.ПВНЗ(київський медичний університет) 4.НУХТ 5.НаСБУ Змагання проводились по колу, була запекла боротьба,

Детально