Герб Кафедри Герб КНУ
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Кафедра фізичного виховання та спорту
Навчально-спортивного комплексу
 
 
 
   
 
Головна

Спортивний комплекс

Історія кафедри фізичного виховання та спорту багата на спортивні досягнення. За більш ніж 70-літній період викладачами та тренерами кафедри з числа студентів університету підготовлені чемпіони та призери Олімпійських Ігор, Чемпіонатів світу, Європи, Всесвітніх Універсіад, України, інших міжнародних турнірів.

Нині на кафедрі, яку очолює заслужений майстер спорту, дворазова Олімпійська Чемпіонка, професор Тетяна Іванівна Кочергіна, працюють 38 досвідчених фахівців, які проводять заняття з 16 видів спорту.

Викладачами кафедри проводиться значна робота з факультетами університету, направлена на пропаганду здорового способу життя та виявлення талановитої молоді, яка прагне під керівництвом досвідчених тренерів кафедри підвищити свої спортивні досягнення.

До уваги студентів!

З 1 по 10 вересня на кафедрі фізичного виховання та спорту (Глушкова, 2, корп. 10) здійснюється оформлення студентів до секцій з фізичного виховання. Студенти за бажанням обирають вид спорту та особисто записуються до викладача кафедри у секцію. До спортивної секції записуються студенти, що не мають протипоказань у стані здоров’я. Для студентів з вадами здоров’я утворено групу спеціального медичного відділення.

 

 

 



Вид спорту


Прізвище
викладача


1


Атлетична гімнастика


Духнова Лариса Миколаївна

Ковальчук Світлана Костянтинівна

Кочергіна Тетяна Іванівна

Мороз Віктор  Миколайович

Головченко Ольга Петрівна


2


Танцювальна аеробіка


Онищенко Олена Анатоліївна

Бубен Максим Володимирович

Мінчук Маргарита Олегівна


3


Спортивна аеробіка


Чорненко Ігор Михайлович

Веред Віталій Іванович


4


Бадмінтон


Букрєєв Валерій Вікторович

Тисленко Наталія Костянтинівна


5


Баскетбол


Безмилов Ігор Миколайович

Здоренко Сергій Юрійович

Яценко Олексій Валерійович


6


Важка атлетика

Гирьовий спорт


Ковнатський Михайло Павлович


7


Волейбол


Коробко Любов Костянтинівна

Лукач Олена Євгенівна

Оніщенко Олена Анатоліївна

Паламарчук Микола Антонович

Яценко Олексій Валерійович

Воронков Костянтин Павлович


8


Гімнастичне триборство


Гопанчук Олександр Андрійович

Чубар Ігор Іванович


9


Легка атлетика


Федоренко Анатолій Миколайович

Мороз Віктор Миколайович


10


Настільний теніс


Богданова Наталія Миколаївна

Коробко Любов Костянтинівна

Мороз Олена Валентинівна


11


Плавання


Глушенко Інна Валентинівна

Ковальчук Вадим Леонідович

Ужвенко Костянтин Валерійович

Козятек Альвіна Іванівна


12


Футзал


Андрющенко Оксана Миколаївна

Давиденко Микола Петрович


13


Футбол


Крамаренко Володимир Євгенович

Сахаров Костянтин Анатолійович


14


Шахи, шашки


Чубар Ігор Іванович


15


Спеціальне медичне відділення


Красовська Галина Вікторівна

Трохимченко Тетяна Миколаївна

Вирлєєва Марина Аркадіївна

Іщенко Олена Валентинівна

Курбатова Любов Миколаївна

16 Новус (морський більярд)

Федоренко Анатолій Миколайович