Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів у розділах куміте та ката

8-9 квітня 2017 року у м. Роскільде ( Данія ) пройшов Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів у розділах куміте та ката. За результатами всеукраїнських відбіркових змагань студент I курсу географічного факультету Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка Дунаєвський Максим потрапив до збірної команди України. Чемпіонат Європи зібрав на одному татамі найкращихпредставників 31 країни Європейського союзу, понад 300 спортсменів. 8 квітня боролися юніори у розділі «куміте». У ваговій категорії, в якій виступав Максим, понад 80 кг, приймало участь 15 спортсменів з різних країн. Максим перший поєдинок провів досить вдало, вигравши у спортсмена із Ізраїля. Другий блискавично провів поєдинок із польським спортсменом, який завершився перемогою Максима. Однак, у півфінальному двобої він не змігвчасно зібратись, поступившись спортсмену з Литви. Таким чином, Максим посів почесне 3 місце у Чемпіонаті Європи з Кіокушинкай карате 2017 у м. Роскільде ( Данія ).