Фінал Кубка України зі спортивної аеробіки

З 24 по 27 листопада в Запоріжжі проходив Фінал Кубка України зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяла участь  збірна команда міста Києва, до складу якої потрапили студент КНУ імені Тараса Шевченка Всеволод Курочкин (ННЦ «Інститут біології»), який посів третє місце в індивідуальних виступах серед чоловіків, та викладач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка Бубен Максим Володимирович, який разом з Альоною Федосенко став переможцем в парних виступах.  У загальному заліку збірна команда Києва посіла друге місце, пропустивши вперед збірну команду Запоріжжя, але залишила позаду команди десяти областей України. Вітаємо наших спортсменів з успіхом!  15220215_331852790521374_7808259375888845730_n