фінал змагання з жіночого фут залу «Київська Весна—2017»

З 25 квітня 2017 р. у футбольному залі спортивного комплексу КНУ ім.Т.Шевченка  у рамках Спартакіади пройшов фінал щорічного змагання з жіночого фут залу «Київська Весна—2017». У змаганнях узяли участь 4 збірні команди інститутів та факультетів університету. За згодою команд було вирішено, що гра проводитиметься по колу, що і визначило переможців. Чемпіонат виявився напруженим. Перше місце посіла збірна команді Історичного ф-ту/Філософського ф-ту/ВІКНУ, команда не пропустила жодного м’яча та забила у ворота суперників в сумі 18 м’ячів. Друге місце посіла збірна команда Інституту філології/Інституту журналістики/Інституту геології. Третє місце факультет психології та четверте юридичний факультет. Отримано також індивідуальні нагороди:

Кращим бомбардиром чемпіонату стала Юлія Стужук. ВІКНУ.

Кращим нападаючим Анна Мішашук, факультет психології.

Кращим захисником стала Катерина Желтова, юридичний факультет.

Кращим воротарем відзначена Ількович Вікторія, історичний факультет.

Гравцем, яка отримала приз глядацьких є Тетяна Ромашко, Інститут геології.

Кращий гравець Юлія Слажнєва,  Інститут журналістики.

Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та спорту навчально-спортивного комплексу у складі: викладачки, майстра спорту з футболу Андрущенко О.М. (головна суддя змагань), викладача, майстра спорту з футзалу, Давиденко М.П. (суддя змагань). Переможець та призери нагороджені грамотами.