Фінальна частина змагань на Кубок СПА(студентської профспілкової асосіації) м.Київа серед ЗВО.

4-го грудня у спорткомплексі   Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" проходила фінальна частина змагань на Кубок СПА(студентської профспілкової асосіації) м.Київа серед ЗВО. Збірна КНУ ім.Тараса Шевченка в матчі за 3-є місце поступилась студентам з НУФВСУ з рахунком 62-80 і зайняла 4-місце. Склад  збірної команди:  Голібардов Єгор                       ВІКНУ Міфтахутдінов Олександр        Фізичний факультет Кобзистий Артем                       ІМВ Ярмош Платон                          Юридичний факультет Бараненко Олександр              Інститут журналістики Ковальов Володимир               Економічний факультет Скрипник Кирило                      ФІТ Стецюк Іван                               КГТ Бойко Микита                            Юридичний факультет    Тренер збірної команди,викладач          Безмилов І.М.