фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з плавання

З 21 по 24 квітня в спортивному комплексі НТУ-КПІ імені Сікорського відбулися фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України з плавання. В змаганнях прийняло участь 14 областей та місто Київ. Кількість учасників – 197 студентів з 27 ВНЗ України. У складі збірних команд міста Києва змагались студенти КНУ імені Т. Шевченка майстри спорту Карпенко Олександр (економічний ф-т., 5 курс) та Підвальний Ілля (ФРЕКС, 2 курс).

Карпенко Олександр здобув пять золотих та одну срібну медаль ( 50м., 100м., 200м.брас та три естафети), а Підвальний Ілля здобув бронзову нагороду на дистанції 50 м. батерфляй.

В командній першісті перше місце здобула команда міста Києва, на другому місці – Харківська область на третьому місці – Одеська область.

В суддівській бригаді працювали викладач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Глушенко І.В. та суддя Національної категорії Насонов В.Д.