В Навчально-спортивному комплексі університету відбулася науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Формування та організація здорового способу життя студентів КНУ імені Тараса Шевченка» . Учасники не лише наголосили, що здоровий спосіб життя має стати щоденною потребою, а й самі продемонстрували це на практиці — показали фізичні вправи, які допоможуть розвивати здорове тіло, особливо для тих, хто веде сидячий спосіб життя. Для успішної розумової праці потрібен не лише тренований мозок, а й тіло. Тому на конференції від учасників заходу лунали заклики дбати не тільки про розумові навантаження, а й про фізичні. Нагадаємо, що подібні конференції відбуваються щорічно та об’єднують разом студентів та викладачів в одному прагненні — бути здоровими!