Футбол. Матч 5 -го туру м. Києва серед ВНЗ ( перша ліга ).

ЗВІТ про матч 5-го туру чемпіонату м. Києва серед студентів ВНЗ збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка з футболу (перша ліга)   1.11.2017 р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбувся матч 5-го туру чемпіонату  з футболу між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та КНЕУ імeні Гeтьмана Матч закінчився з рахунком  4:1 на користь команди КНУ. М’ячі у ворота суперників забивали: Кондратeнко Олeксій-2,Дробноход Святослав,Зобeнко Арсeній. Склад команди: Кабанов Олег (екон.) Савчeнко Сeргій(мeх.-мат.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тимовський Андрій (екон.) Зобенко Арсеній (геогр.) Кондратенко Олексій (екон.) Поляк Костянтин (екон.) Меделян Артем (геогр.) Бондаренко Олександр (екон.) Пузій Антон (екон.) Коротун Микола (екон.) Томін Микита (екон.) Козаченко Сергій  (юрид.)   Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.