HealthFest в Інституті журналістики – незабутні враження!

Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка зустрів цю весну по-справжньому святково. З 15 по 23 березня в стінах закладу пройшов абсолютно новий за своїм форматом фестиваль здоров’я та спорту HealthFest.

Успішні фітнес-клуби та відомі тренери презентували студентам Інституту журналістики найновіші напрями у сфері спорту, а також надали професійні поради щодо ведення здорового способу життя.

Організатором заходу стала студентка 4 курсуспеціальності «реклама та зв’язки з громадськістю» Сівак Катерина спільно з кафедрою фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка та з допомогою однокурсниць Вовк Ольги та Семченко Анастасії.

15 березня фестиваль відкрила презентація тренування кроссфіт від першої афілійованої мережі кроссфіт-клубів України «CrossfitBanda». Тренери-презентери розповіли про історію та витоки цього популярного, хоч і нелегкого виду спорту, а також познайомили учасників із базовими вправами. Під суворим та пильним наглядом тренерів, кожен зміг відчути себе справжнім «кроссфітівцем», а для ще більшого заохочення працювати на всі сто презентери «CrossfitBanda» навіть провели змагання серед студентів – п’ятеро перших, хто виконав найбільше сетів за встановлений час, отримали запрошення на безкоштовне тренування до мережі. «Я не очікувала, що це буде настільки важко фізично, але при цьому настільки круто емоційно. Можна лише уявити, яким ефективним та корисним є кроссфіт як для нашого тіла, так і для духу. Ніколи раніше не чула про цей вид спорту, але тепер вже точно не забуду. Дякую HealthFestза можливість спробувати це тренування!» – каже студентка 4 курсу спеціальності «видавнича справа та редагування» Хоменко Юлія.

На контрасті із серйозним кроссфітом, наступне тренування було схожим на

невеличкий карнавал. 20 березня до студентів із латино-американською танцювальною фітнес-програмою завітала інструктор ZumbaFitnessПоліна Яковенко. Презентер з перших слів привабила до себе своєю теплою позитивною енергетикою, якою потім зарядила кожного. Ритмічна музика та повна віддача з боку інструктора щохвилини настільки залучала до простого, але водночас енергійного танцю, що навіть оператор непомітно для себе пританцьовувала за камерою, а викладачі фізичного виховання із цікавістю споглядали, як спортзала насичується посмішками та святковою атмосферою. Як сказала Черняк Валерія, студентка 1 курсу спеціальності «медіапродюсування»: «Це дуже круто! Спочатку було трохи важкувато встигати за Поліною, але мені дуже сподобався її оптимізм, і цей оптимізм передався мені, тому було дійсно дуже весело і класно!». «Так, мені також дуже сподобалось, я взагалі потрапила сюди випадково, адже збиралася на просту фізкультуру, а тут познайомилася із таким видом фітнесу як зумба. Мені було цікаво, бо я перший раз чую про цей напрям і тепер після сьогоднішнього майстер-класу хочу ще раз цим зайнятися», – додає її подруга Коваль Анастасія (студентка 1 курсу спеціальності «медіапродюсування»).

23 березня феєричним закриттям HealthFestстала запальна фітнес-вечірка із Анною Балицькою – персональним тренером, фітнес-моделлю, танцівницею, атлетом, автором програм з харчування, а також переможницею Кубка України і бронзовою призеркою Європи та світу з бодібілдингу в категорії фітнес-бікіні та учасницею телешоу «Заковані» на «Новому каналі». З першої ж секунди Анна заповнила спортивну залу весняною радістю. Усі присутні із ентузіазмом повторювали навіть найскладніші рухи, такої енергії не відчувалося ще на жодному із заходів. Після цього шаленого фітнес-міксу, який включав і аеробні, і танцювальні, і силові вправи, учасниці фестивалю змогли відпочити в затишній атмосфері спілкуючись із Анною, яка давала корисні поради, професійно і дружньо відповідала на питання і неабияк

мотивувала вести здоровий спосіб життя.

Фестиваль здоров’я та спорту HealthFestстав справжнім фурором цієї весни. Новий за своєю ідеєю, він подарував усім його учасникамможливість не лише дізнатися про нові напрями у фітнесі, а й спробувати самим потренуватися і отримати цінні знання, поради та мотивуючі настанови від професіоналів своєї справи. До того ж HealthFestстав чудовим приводом для співпраці кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка та Інституту журналістики, а організатори сподіваються зробити фестиваль щорічною традицією.