ХІІІ літня Універсіади м.Києва з дзюдо серед студентів ВНЗ

29 березня 2017 року наша команда  Київського Національного Університету  імені Тараса Шевченка прийняла участь у рамках ХІІІ літньої Універсіади м.Києва з дзюдо серед студентів ВНЗ. Змагання проходили на базі спортивного комплексу Національного педагогічного університету імені         М.П. Драгоманова. Результати виступів наших спортсменів: Гучков Володимир студент 1 курсу ІМВ посів І місце у ваговій категорій – 66кг., Закирничний Владислав  студент 2 курсу юридичного факультету посів ІІІ місце у ваговій категорій – 73кг., Казанцев Олександр  студент 2 курсу економічного факультету посів ІV місце у ваговій категорій – 90кг., АббасовЗаміль студент економічного факультету 2 курс посів ІV місце у ваговій категорій – 73кг., Лазебний Олег  студент  1 курсу юридичного факультету посів ІV місце у ваговій категорій – 81кг. У змаганнях прийняли участь 11 ВНЗ. Загально - командне місце КНУ імені Тараса Шевченка  - V місце.