Кубок Києва з футзалу серед збірних команд ВНЗ

У грудні розпочалися змагання на Кубок Києва з футзалу серед збірних команд ВНЗ. У турнірі приймають участь команди Першої та Вищої ліг. У 1/8 фіналу жереб звів збірну команду КНУ імені Тараса Шевченка з командою НУХТ-2. Гравці університету імені Тараса Шевченка перемогли з рахунком 6:3 та вийшли до ¼ фіналу. Забитими м’ячами відзначились: Пішта Андрій (Істор. ф-т), Джух Олександр (Мех.-мат. ф-т), Чухранов Денис (ВІКНУ) 2 голи, Васютін Ярослав (Географ. ф-т) 2 голи. Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально – спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка вітає гравців та вболівальників збірної команди з наступаючими зимовими святами та бажає усього найкращого у наступаючому 2017-му році!