Кубок міста Києва з футболу серкед ВНЗ

23.10.2017 р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбувся матч Кубку м.Києва  з футболу між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та Національного університету фізичного виховання та спорту України. Матч закінчився з рахунком  4:1 на користь команди КНУ імені Тараса Шевченка. М’ячі у ворота суперників забивали: Сінькевич Валентин, Кондратенко Олексій, Дробноход Святослав,Новицький Віктор. Склад команди: Тєгаєв Микита (геогр.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тимовський Андрій (екон.) Зобенко Арсеній (геогр.) Кондратенко Олексій (екон.) Поляк Костянтин (екон.) Меделян Артем (геогр.) Бондаренко Олександр (екон.) Пузій Антон (екон.) Томін Микита (екон.) Козаченко Сергій  (юрид.) Іщенко Дмитро (юрид.) Савченко Сергій (мех.-мат.) Кабанов Олег (екон.)   Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.