Кубок Ректора з футзалу 2017.

28 листопада 2017 року у Навчально-спортивному комплексі КНУ імені Тараса Шевченка пройшов фінал Кубка Ректора з футзалу серед збірних команд факультетів. У вирішальному матчі за Кубок Ректора на ігровий майданчик вийшли збірні команди Економічного факультету та Механіко-математичного факультету. За збірну Механіко-математичного ф-ту:
  1. Кравченко Олексій
  2. Гук Дмитро
  3. Кривенко Олег
  4. Логвіненко Станіслав
  5. Стасюк Володимир
  6. Жовнірчак Остап
  7. Новицький Віктор
У складі збірної команди Економічного ф-ту грали:
  1. Мамота Андрій
  2. Томін Микита
  3. Поляк Констянтин