Кубок Ректора з футзалу 2017.

28 листопада 2017 року у Навчально-спортивному комплексі КНУ імені Тараса Шевченка пройшов фінал Кубка Ректора з футзалу серед збірних команд факультетів. У вирішальному матчі за Кубок Ректора на ігровий майданчик вийшли збірні команди Економічного факультету та Механіко-математичного факультету. За збірну Механіко-математичного ф-ту:
  10. Бондаренко Олександр
  На початку зустрічі рахунок відкрив гравець збірної команди Економічного ф-ту Валентин Сінькевич. 1:0 на користь “економістів”, але у “мех-матівців” був свій “козирь”. Олег Кривенко на 6-тій хвилині зрівняв рахунок. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. У другому таймі обидві команди мали гольові моменти, для того щоб забити м’яч у ворота суперника, але гарно грали обидва воротарі команд, які не раз виручали своїх польових гравців. Таким чином гра завершилася в основний час з рахунком 1:1. Доля матчу вирішувалась в пробитті 6-ти метрових штрафних ударів(пенальті). За результатом проведеної серії пенальті перемогу здобула збірна команда Механіко-математичного ф-ту. Вітаємо переможця Кубку Ректора з футзалу Механіко-математичний ф-т!!! За підсумком проведення Кубку Ректора було визначено кращих гравців за номінаціями: Воротар – Логвиненко Станіслав (Мех.-мат. ф-т) Захисник – Зобенко Арсеній ( Географічний ф-т) Нападаючий – Сінькевич Валентин ( Економічний ф-т) Гравець – Кравченко Олексій ( Мех.-Мат. ф-т)