Кубок з волейболу. Початок покладено.

21 листопада відбулися змагання на «Кубок ІМВ» з волейболу серед студентів та аспірантів Інститутів Журналістики та Міжнародних відносин. Брали участь змішані команди, як чоловіки, так і жінки. Головною метою змагань було заохочення студентів та аспірантів до ведення здорового способу життя.

Переможцем турніру стала команда «СОЛЯНКА», яка у фіналі перемогла опонентів «VICTORY» із рахунком 2:0. Третє місце з двома поразками посіла команда «НОРМАЛЬНИЙ ДВИЖ». Учасників змагань активно підтримували їх однокурсники та друзі.

Хотілося б відзначити студентів Інституту міжнародних відносин Валенського Олександра, Пархоменко Юлію, Шнайдер Владиславу, Московчук Юрія та Войцишину Богдану за активну участь в команді під час ігор та волю до перемоги.

Команди були нагородженні грамотами, а команда-переможець отримала кубок.

Студенти лишилися задоволеними проведенням «Кубку ІМВ» з волейболу. Під час змагань не виникло жодних суперечок чи скарг, оскільки суддівство було на високому рівні.

Запрошуємо всіх студентів активно брати участь у спортивному житті Університету.

img_2016-11-21_150217-1 img_2016-11-21_145913