Футбол. Матч четвертого туру першого кола чемпіонату міста Києва серед ВНЗ.

матч чергового туру першого кола чемпіонату міста Києва серед студентів ВНЗ збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка з футболу (перша ліга)   7.11.2017 р. на стадіоні спорткомплексу “НТУУ КПІ ім.М.Сікорського” відбувся матч 6-го туру чемпіонату  з футболу між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та КНУУ КПІ ім.М.Сікорського “Політeхнік-2” Матч закінчився з рахунком  4:7 на користь команди “Політeхнік-2”. М’ячі у ворота суперників забивали: Кондратeнко Олeксій,Дробноход Святослав-2, Сінькeвич Валeнтин. Склад команди: Кабанов Олег (екон.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тєгаєв Микита (гeогр.) Зобенко Арсеній (геогр.) Кондратенко Олексій (екон.) Поляк Костянтин (екон.) Меделян Артем (геогр.) Бондаренко Олександр (екон.) Пузій Антон (екон.) Коротун Микола (екон.) Томін Микита (екон.) Козаченко Сергій  (юрид.)   Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.