Матч другого туру збірної Київського національного університету з футболу

ЗВІТ про матч другого туру чемпіонату м. Києва серед студентів ВНЗ збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка з футболу (перша ліга)   4.10.2017 р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбувся матч другого туру чемпіонату  з футболу між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та Київського національного університету  будівництва і архітектури. Матч закінчився з рахунком  1:1. М’яч  у ворота суперників забив Пузій Антон. Склад команди: Кабанов Олег (екон.) Тєгаєв Микита (геогр.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тимовський Андрій (екон.) Зобенко Арсеній (геогр.) Кондратенко Олексій (екон.) Поляк Костянтин (екон.) Меделян Артем (геогр.) Бондаренко Олександр (екон.) Пузій Антон (екон.) Коротун Микола (екон.) Томін Микита (екон.) Козаченко Сергій  (юрид.)   Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.