Матч першого туру збірної Київського національного університету імені Тараса Шевченка з футболу

ЗВІТ про матч першого туру чемпіонату м. Києва серед студентів ВНЗ збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка з футболу (перша ліга)   27.09.2017 р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбувся матч першого туру чемпіонату  з футболу між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Матч закінчився з рахунком  3:0 на користь команди КНУ. М’ячі у ворота суперників забивали: Пузій Антон,Малюта Андрій,Кравченко Олексій. Склад команди: Кабанов Олег (екон.) Тєгаєв Микита (геогр.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тимовський Андрій (екон.) Зобенко Арсеній (геогр.) Кондратенко Олексій (екон.) Поляк Костянтин (екон.) Меделян Артем (геогр.) Бондаренко Олександр (екон.) Пузій Антон (екон.) Коротун Микола (екон.) Томін Микита (екон.) Козаченко Сергій  (юрид.)   Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.