Матчева зустріч з плавання між студентами Київського національного університету та студентами національного медичного університету імені Богомольця.

8.12.17 в басейні  КНУ імені Тараса  Шевченка  відбувся  двобій збірних команд з плавання  КНУ іменіТараса Шевченка та Національного медичного університету ім. Богомольця . В програмі змагань були спортивно - розважальні естафети , в яких , як завжди перемогла - ДРУЖБА ! Змагання пройшли в дружній обстановці , учасники були в захваті . Сподіваємось , що гарний спортивний настрій під час змагань допоможе студентам відповідально поставитися до зимової екзаменаційної сесії ! І на завершення хочеться підкреслити , що плавання є одним з найкращих способів оздоровлення , воно позитивно впливає на всі функціональні системи людського організму , знімає стреси та покращує настрій !