Наші “золоті” рибки

8 квітня в басейні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з плавання серед студентів вищих начальних закладів Голосіївського району м.Києва.             В запеклій боротьбі на блакитних доріжках змагались чотири команди: КНУ імені Тараса Шевченка, НУХТ, НУБІПУ та Київський медичний університет УАНМ. Переможцями на окремих дистанціях у складі нашої команди стали : Анна Кулік (ІМВ) – 50м брас; майстри спорту Олександр Карпенко (економічний ф-т) – 50м в/с, 50м брас та Підвальний Ілля (ФРЕКС) – 50м батерфляй, 50м на спині. Багато і призерів на окремих дистанціях у нашій команді, які посіли другі та треті місця : Валерія Назаренко (ФІТ); Вяльцева Антоніна (фізичний ф-т); Ткаченко Марина (Ін-т філології); Калашнікова Вікторія (ф-т соціології); Тютюнник Юлія (ІМВ); Косенко Степан (ВІКНУ); Пивовар Олексій (ННІ «Ін-т геології»); Коваль Микола (ННЦ «Ін-т біології») та Карбовський Платон (мех-мат.). Тренер збірної університету – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Глушенко І.В.            В заключній частині змагань студенти змагались в естафетному плаванні 4х50 метрів вільним стилем. Нашій жіночій та чоловічій команді не було рівних, вони перемогли з великою перевагою та гарними результатами! За підсумками змагань збірна нашого університету перемогла та здобула головний приз – Кубок переможців. Друге місце посіла команда НУХТу, третє – НУБІПУ.            Переможці та призери здобули путівку на участь у ІV Студентських спортивних іграх м. Києва, які відбудуться 15 квітня у басейні Національного університету фізичного виховання та спорту України о 15.00. Побажаємо нашій збірній з плавання перемог та кращих результатів!!!! Запрошуємо всіх бажаючих підтримати нашу команду!!! золоті рибки1_13.04.16 золоті рибки2_13.04.16 золоті рибки3_13.04.16 золоті рибки4_13.04.16 золоті рибки5_13.04.16