Першість Голосіївського району міста Києва серед студентів ВНЗ. Волейбол (жінки).

05 грудня 2017 року завершилися спортивні змагання з волейболу серед збірних команд студентів (дівчата) вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва. Участь у даних змаганнях взяло 3 вузи. Змагання проходили за коловою системою згідно з діючими правилами змагань з волейболу. У загальному заліку команди розмістилися на таких місцях: 1 місце - команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 2 місце - команда Національного університету біоресурсів і природокористування України; 3 місце - команда Національного університету харчових технологій. У підсумку призери і переможці змагань були відзначені нагородною атрибутикою відділу у справах сім"ї, молоді та спорту Голосіївської районної.