Першість Голосіївського району міста Києва серед ВНЗ. Викладачі. Футзал.

30-го листопада 2017 року у НСК КНУ імені Тараса Шевченка проводились змагання з футзалу в рамках Спартакіади Голосіївського району серед збірних команд професорсько-викладацького складу ВНЗ III-IV рівня акредитації . У змаганні брали участь:
  1. Збірна КНУ ім. Тараса Шевченка
  2. Збірна НУБіП-а
  3. Збірна НУХТ-а
  4. Збірна Академії СБУ
Турнір проводився за кубковою системою. За жеребкуванням півфінальні пари склали команди: Перша півфінальна пара команд:      КНУ ім.. Т.Шевченка – Академія СБУ Друга півфінальна пара команд:        НУБіП – НУХТ У першій грі турніру гравці збірної команди викладачів вийшла на майданчик проти збірної команди викладачів Академії СБУ. У напруженому поєдинку перемогу виборола з рахунком 2:0 збірна викладачів КНУ. Забитими м’ячами у ворота суперників відзначились викладачі: Мороз Віктор та Гопанчук Олександр. У другому півфіналі зустрілись команди НУХТ та НУБіП. З рахунком 6:4 перемогла збірна викладачів НУБіП-а. В матчі за 3-тє місце грали команди НУХТ-у та Академії СБУ. Бронзові нагороди виборола збірна викладачів НУХТ-у. В фіналі змагань на ігровий майданчик вийшли гравці КНУ та НУБіП-у. З рахунком 5:2 перемогу здобула збірна команда викладачів НУБіП-а. У цьому матчі 2 голи у ворота суперника забив Гопанчук Олександр. У складі збірної команди викладачів КНУ ім. Тараса Шевченка грали:
  1. Сахаров К. – кафедра фіз. вих.
  2. Крамаренко В. - кафедра фіз. вих.
  3. Давиденко М. - кафедра фіз. вих.
  4. Мороз В.- кафедра фіз. вих.
  5. Гопанчук О. - кафедра фіз. вих.
  6. Воронков К.- кафедра фіз. вих.
  7. Здоренко С. - кафедра фіз. вих.
  8. Данилюк І. – професор, доктор психологічних наук, декан ф-ту Психології
  9. Безмилов І. – кафедра фіз. вих.
  10. Карамушка Т. – ф-т Психології