Першість Голосіївського району міста Києва серед ВНЗ. Волейбол ( чоловіки ).

Викладача кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса  Шевченка Паламарчука М.А.   Звіт Судді змагань з волейболу (чоловіки) на Першість Голосіївського району серед збірних команд студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.. 08.11.2017 року змагання пройшли на кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу в ігровій залі  Київського національного університету імені Тараса  Шевченка. У змаганнях прийняло участь команди : КНУ; НУБіП; СБУ; НУХТ. Рівень команд на хорошому спортивному показнику. Змагання проводились по коловій  системі. Сильнішою виявилась команда НУБіП, яка в овертаймі з різницею в два очки перемогла команду КНУ. Це була гра за І місце. Третіми стали команда НУХТ , четвертими СБУ. Було 187 уболівальників які полко підтримували свої команди.   Змагання пройшли на хорошому рівні. Протестів не було. Травм не було.     Головний суддя змагань  Паламарчука М.А.