Першість Голосіївського району міста Києва серед ВНЗ з плавання.

23.11.17. в басейні Київського національного університету пройшли змагання з плавання серед ВУЗів,які розташовані на теріторії Голосіївського району.В змаганнях прийняло участь 5 збірних команд(КНУ ім.Т.Шевченка,НУХТ,НА СБ України,НУБіП,КМУ УАНМ).Змагання пройшли в дружній,спортивній атмосфері,вболівальники підтримували учасників з трибун басейну!Серед переможців та призерів були студенти зі збірних усіх ВУЗів-учасників!Церемонію нагородження проводив гість наших змагань-директор оздоровчо-спортивного центру "Голосієво" Олександр Музика.Переможці та призери отримали медалі та дипломи,а в командній першісті-кубки!З перемогою можна привітати збірну команду КНУ ім.Т.Шевченка(У складі :Карпенко О(екон.ф.), Підвальний І.(ФРЕКС), Косенко С.(ВІКНУ), Євграфов П.(ІМВ), Кляцький Д.(кіберн.), Прилуцький В.(ін-т філології), Назаренко В.(ФІТ), Ткачишина А.(юрид.ф.), Карамушка О.(мех.-мат.ф.),Ониськів В.(ІМВ), Рогач А.(ІМВ), Березюк О.(хім.ф.).На другому місці- збірна команда НУХТа і на третьому-НА СБ України!Вітаємо команди!!!Особлива подяка суддям-викладачам за гарну організацію та чесне суддівство при підтримці завідувача кафедри фізичного виховання та спорту навчально-спортивного комплексу КНУ ім.Т.Шевченка Кочергіної Тетяни Іванівни!