Першість Голосіївського району серед викладачів з футзалу

футзал1_22.05.16 17-18 травня 2016 року у спортивному комплексі Національного університету харчових технологій відбулися спортивні змагання з футзалу в рамках Спартакіади серед збірних команд професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва. За результатами проведення спортивних змагань команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла ІІІ місце, І місце – НУХТ, ІІ місце – НУБІПУ. Склад нашої команди: декан факультету психології Данилюк І.В., професор кафедри обчислювальної математики факультету кібернетики Рубльов Б.В., доцент кафедри теоретичної та прикладної механіки механіко-математичного факультету Борисейко О.В., доцент кафедри політології філософського факультету Батрименко О.В., співробітник факультету психології Красновський О., співробітник ф-ту соціології Куровський О., співробітник типографії Онаньєвський Д., старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Мороз В.М., викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А, Здоренко С.Ю., Крамаренко В.Є., Гопанчук О.А., Давиденко М.П., Воронков К.П., Безмилов І.М. Вітаємо нашу команду та бажаємо перемог у майбутньому!