Першість Голосіївського району з футзалу серед збірних команд ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації

p1000488

1.10.2016 - 12.10.2016 у спорткомплексі НУХТ проходили змагання з футзалу на першість Голосіївського району серед збірних команд ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації. У змаганнях приймали участь збірні команди: НУХТ, НУБіП, КНУ ім. Т.Шевченка, та КМУ. Турнір проводився за коловою системою. У першому турі збірна команда КНУ грала з чинним чемпіоном Голосіївського району – з збірною НУХТ. Гра проходила в запеклій боротьбі і була багата на гольові моменти. Після першого тайму зустрічі рахунок становив 0:0. У другому таймі більш поталанило збірній команді НУХТ, яка забила 4 м’яча у ворота збірної команди КНУ. Остаточний рахунок гри 4:0 на користь збірної команди НУХТ. У другій грі, яка проходила після 20-хвилинної перерви після першого матчу збірна команда КНУ зустрічалась с командою КМУ. Недооцінивши суперника, збірна команда КНУ програла з рахунком 1:4. Голом відзначився гравець КНУ Олександр Джух. В останньому матчі турніру команда КНУ зустрічалася з збірною командою НУБіП і перемогла з рахунком 8:1. Таким чином команди посіли такі місця:

1. НУХТ
  2. КМУ
  3. КНУ ім.. Т.Шевченка
  4. НУБіП
Кращим бомбардиром с чотирма забитими м’ячами в команді КНУ став Олександр Джух.