Першість м. Києва з греко-римської боротьби серед студентів ВНЗ

15 березня 2017 року команда КНУ імені Тараса Шевченка прийняла участь у Першості м. Києва з греко-римської боротьби серед студентів ВНЗ. Змагання проходили в Київському національному університеті фізичного виховання та спорту. За результатами змагань наша збірна посіла ІV загально командне місце. В особистій Першості студент економічного факультету 3 курсу Шаповал Дмитро посів ІІ місце у ваговій категорії – 75 кг., студент історичного факультету 2 курсу Грозний Іван ІІІ місце у ваговій категорії до – 130 кг., студент фізичного факультету 4 курсу Малютяк Костянтин ІІІ місце у ваговій категорії – 66 кг. Загалом у змаганнях прийняли участь шість команд ВНЗ : НУФВСУ, Університет «Україна», КПІ, КНУ імені Тараса Шевченка, НУБІП, НУХТ.