Першість з волейболу серед збірних команд професорсько-викладацького складу ВНЗ м.Києва

З 31 січня по 3 лютого в приміщенні спортивного комплексу Національного університету біоресурсів і природокористування України проходила відкрита першість з волейболу серед збірних команд  професорсько-викладацького складу ВНЗ м.Києва. Обігравши у досить важкій боротьбі команди Київського університету імені Бориса Грінченка (2:1) і першу команду НУБіП України (2:1), а також виборовши перемоги у трохи легших іграх із командою КНЕУ і другою командою НУБіП України, команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка стала беззаперечним переможцем змагань. До складу команди університету увійшли Крикун В.Ю.(доц.каф.логіки, філос.ф-т), Чичкань І.В.(доц.каф.міжнародної інформації,ІМВ), Бортник С.Ю.(проф.,доктор географ.наук,зав.каф.землезнавства та геоморфології), Яценко О.В., Воронков К.П., Мороз В.М., Сахаров К.А., Давиденко М.П.(всі каф.фіз.виховання та спорту), Печуріна А.І.(УФМЛ), Давидовський В.В.(УФМЛ). Вітаємо переможців і бажаємо здоров'я і нових досягнень!