Першості міста Києва серед збірних команд ВНЗ Першої ліги

У 2015-2016 р. збірна команда з футзалу КНУ імені Тараса Шевченка приймала участь у Першості міста Києва серед збірних команд ВНЗ Першої ліги. За підсумком першості наша команда посіла 1-ше місце і здобула право виступати в сезоні 2016-2017 рр. у Вищій лізі. В Вищий лізі приймають участь 10 збірних команд ВНЗ міста Києва.

У першому турі збірна КНУ імені Тараса Шевченка зустрілася з командою Авіатор (НАУ). На жаль, наша команда зазнала поразку з рахунком 2:5. За нашу команду забитими голами відзначилися Дженджеро Дмитро (ФІТ) та Васютін Ярослав (Географічний ф-т).

В другій зустрічі студенти нашого Університету зустрілись с командою НУБІПу. У напруженій равній боротьбі перемогу здобули «аграрії» з мінімальним рахунком 1:0. Так після двох турів збірна команда КНУ не здобула жодного очка.

У третьому турі гравці КНУ приймали на своєму майданчику команду НМУ ім. О.О. Богомольця. Гра почалася дуже несподівано – після перших 10 хвилин зустрічі збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка програвала з рахунком 0:3. Після технічної перерви гравці університету Шевченка прибавили у швидкості та зрівняли рахунок, тому команди пішли на перерву з рахунком 3:3. У другому таймі на майданчику йшла запекла боротьба, але гравці КНУ змогли забити м’яч у ворота медиків і перемогли з рахунком 4:3. За нашу команду голи забили: Пішта Андрій (Істор. ф-т) 2 голи, Васютін Ярослав (Географ. ф-т) та Джух Олександр (Мех.-мат. ф-т).

У четвертому матчі Першості збірна КНУ імені Тараса Шевченка зустрічалась з командою університету ім. Б.Грінченка. Після фінального свистка арбітра рахунок становив 5:5. У збірній КНУ голи забили: Васютін Ярослав (Географ. ф-т), Джух Олександр (Мех.-мат. ф-т) 2 голи та Чухранов Денис (ВІКНУ) 2 голи.

У п’ятому турі футзалісти КНУ ім. Т.Г.Шевченка грали на виїзді зі збірною НУФВСУ-МАУП. На жаль, наша команда зазнала поразку з рахунком 4:1. Єдиний м’яч у ворота господарів забив Чухранов Денис (ВІКНУ).

В шостому турі команда КНУ імені Тараса Шевченка приймала «вдома» збірну команду КНУБіА та перемогла з рахунком 3:2. Голи у ворота «будівельників» забили: Пішта Андрій (Істор. ф-т), Чухранов Денис (ВІКНУ), Васютін Ярослав (Географ. ф-т).

Після шести зіграних турів збірна команда КНУ ім. Т.Г. Шевченка з сьома очками займає 6-ту сходинку турнірної таблиці.