План роботи Кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка у грудні 2017 року

ПЛАН спортивно-масової роботи кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу у грудні 2017 року
  1. Спартакіада КНУ імені Тараса Шевченка серед студентів

1. Баскетбол. Суперкубок ( дівчата, стрітбол, 3 на 3, команди-фіналісти ), 01.12.2017 -09.12.2017 ( вулиця Васильківська 90, ННІ «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка ).
  2. Шахи ( збірні факультетів, особиста першість ), 12.2017 ( проспект Академіка Глушкова 2-Б, спорткомплекс КНУ імені Тараса Шевченка ).
  3. Важка атлетика ( збірні факультетів, особиста першість ),12.2017 - 07.12.201 ( проспект Академіка Глушкова 2-Б, спорткомплекс КНУ імені Тараса Шевченка ).
  4. Танцювальна аеробіка ( збірні факультетів ) 12.2017 ( проспект Академіка Глушкова 2-Б, спорткомплекс КНУ імені Тараса Шевченка ).
  5. Спортивна аеробіка ( збірні факультетів, особиста першість ) 12.2017 ( проспеккт Академіка Глушкова 2-Б, спорткомплекс КНУ імені Тараса Шевченка ).

1. Першість Голосіївського району міста Києва серед студентів ВНЗ ІІІ-IV р. а.

1. Баскетбол ( жінки,3 x 3, стрітбол ), грудень 2017 р., ( вулиця Васильківська 90, ННІ «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка ).
  2. Волейбол ( жінки ), листопад 2017 р., ( Спортивний комплекс КНУ імені Тараса Шевченка, проспект Академіка Глушкова 2-Б ).

1. Участь в інших змаганнях збірних команд КНУ імені Тараса Шевченка
  2. Волейбол ( жінки ). Київська столична ліга. II  дивізіон.
  3. Волейбол ( чоловіки ). Київська столична ліга. III дивізіон.
  4. Волейбол ( чоловіки ). Кубок Києва.
  5. Футбол. Студентська ліга «ФК «Динамо» Київ».
  6. Баскетбол ( чоловіки ).Першість СПА ( Студентська профсоюзна асоціація) серед ВНЗ міста Києва.
  7. Баскетбол ( чоловіки ). СБЛУ (Студентська баскетбольна ліга України ).
  8. Баскетбол ( жінки ). СБЛУ (Студентська баскетбольна ліга України).
  9. Футзал .Першість міста Києва серед ВНЗ. ( Вищя ліга ).
  10. Футзал. КФЛ ( Київська футзальна ліга ). ( Суперліга ).
Дати проведення змагань можуть бути змінені. Слідкуйте за змінами на сайті – sport.univ.kiev