Плавання об’єднує !!!

image-0-02-05-c34e0aecd895ed7abe5680ba307b3cb7ff2098b3fdb5b9f8245cc0d87a459b92-v 24 листопада 2016 року в басейні КНЕУ ( Київського національного  економічного університету) відбулася відкрита Першість ВУЗ з плавання. В змаганнях прийняли участь студенти-плавці ВНЗ ІІІ-ІV р.а. : КНУ імені Т. Шевченка, НПУ імені Драгоманова, НМУ  імені  Богомольця  та  КНТЕУ.             Серед плавців нашого університету переможцями стали Косенко Степан ( ІІІ курс, ВІКНУ ) на дистанції 50 метрів вільний стиль та Вяльцева Антоніна ( ІІ курс, Фізичний факультет ) на дистанції 50 метрів на спині, Пивовар Олексій ( ІІІ курс, Інститут геології ) виборов бронзу на дистанції 50 метрів брасом. В естафетному плаванні, наша збірна посіла 3 місце !              Гарний дебют і у наших дівчат-першокурсниць Королівської Анни ( І курс, Інститут філології ) та Ткачишиної Анни ( І курс, Юридичний факультет ), які посіли 4 місця. Вітаємо наших переможців та призерів! Викладач кафедри фізичного виховання та спорту НСК, тренер Глушенко І.В.

Найкращі в Голосіївському рай оні !

Першість Голосіївського району м. Києва з плавання серед ВНЗ відбулася  25  листопада 2016 року у 25-ти метровому басейні Київського національного університету імені Т Шевченка. В програмі змагань чотири дистанції по 50 метрів всіма способами та естафетне плавання 4х50 метрів вільним стилем серед дівчат та юнаків.               Всі перші міста вибороли студенти нашого університету. Серед дівчат в особистій Першості переможницями стали Назаренко Валерія ( ІІ курс, ФІТ ) – 2 перших місця, Костенко Діана ( І курс, ННЦ інститут біології ).      У юнаків по 2 перших місця вибороли : володар 15 вищих досягнень України, майстер спорту України Підвальний Ілля ( ІІІ курс, ФРЕКС ) та КМС Косенко Степан ( ІІІ курс, ВІКНУ ).        Призерами стали : Вяльцева Антоніна ( ІІ курс, Фізичний факультет ), Ткачишина Анна ( І курс, Юридичний факультет ), Евградов Павло ( ІІ курс, ІМВ ) та Коваль Микола ( ІІ курс, ННЦ інститут біології ).          Завершувались змагання естафетами, в яких нашим дівчатам і юнакам не було рівних. Переможці та призери нагороджувались медалями, грамотами та Кубками у командній Першості.         За підсумками змагань: 1 місце  виборола наша збірна, на 2 місці НУХТ, і 3 місце у команди  НАСБУ. Вітаємо наших переможців та призерів! Викладач кафедри фізичного виховання та спорту НСК, тренер Глушенко І.В.