Повернення Кубку із баскетболу 3х3 КНУ ім. Т. Шевченка

image-0-02-05-d641a4ab2fda81f659494e42e19393515d52e07579724e9dff03c406617ec1cc-v 12 жовтня відбулось змагання за Кубок із баскетболу 3х3 КНУ ім. Т.Шевченка серед студентів та аспірантів інститутів Журналістики та Міжнародних відносин. Захід присвячено до Дня Захисника України. Але брали участь не тільки чоловіки, а й жінки. Переможцем турніру стала команда “Грузини”, яка у фіналі перемогла опонентів “Кефірчик” із рахунком 11:6. За третє місце боролися команди “Булс” 4:7 “Команда А”, перемогли останні. Всього брали участь 6 колективів. Відзначилися також дівчата Інституту журналістики, які створили абсолютно жіночу команду, але ,на жаль, залишились серед аутсайдерів турніру. Перше місце дісталось Інституту Міжнародних відносин, а саме тріо, яке очолили Данило Полочанінов, Артем Кобзистій та капітан Гіо Дарахвелідзе. Подяка організаторам, які повернули та провели турнір вперше за 5 п’ять років, а саме кафедрі фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ ім. Т. Шевченка. Головною метою змагання було заохочення студентів та аспірантів до ведення здорового способу життя. Приєднуйтесь до тренувань та беріть участь у спортивному житті університету. Спорт виховує переможців. Ти завжди можеш стати першим! image-0-02-05-67a3b2515869d529b76b313ac7801055f4cd5ebc8a194c9b9bb6430bb19a17cd-v