Розклад ігор з футзалу Спартакіади Київського національного університету серед студентів

Першість з футзалу збірних команд факультетів КНУ імені Тараса Шевченка   І-ІІ група   ВІВТОРОК 03.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
14:30 Ф-т. комп’ютерних наук та кібернетики -                                   Економічний ф-т.
15:00 Механіко-математичний ф-т. -         Ін-т високих технологій
15:30 ННІ “ Інститут геології ” -                 Інститут філології
16:00 Хімічний ф-т. -                                     ФРЕКС
16:30 Фізичний ф-т. -                                  Юридичний ф-т.
17:00 ННЦ “ Ін-т. біології ”-                     Ін-т міжнародних відносин
  ЧЕТВЕР 05.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
14:30 Фізичний ф-т. -                                  Географічний ф-т.
15:00 ФРЕКС  -                                            ННІ “ Інститут геології ”
15:30 Ін-т високих технологій   -              Інститут філології
16:00 Механіко-математичний ф-т. -      Хімічний ф-т.
16:30 ННЦ “ Ін-т. біології ”-                     Юридичний ф-т.
17:00 Ін-т. міжнародних відносин -         Економічний ф-т.
  ВІВТОРОК 10.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
14:30 Фізичний ф-т.  -                                   ННЦ “Інститут біології”
15:00 ФРЕКС  –                                             Ін-т високих технологій
15:30 Географічний ф-т. -                           Ф-т. комп’ютерних наук та кібернетики
16:00 Механіко-математичний ф-т. -      Інститут філології
16:30 ННІ “ Інститут геології ”. -               Хімічний ф-т.
17:00 Юридичний ф-т.    -                           Економічний ф-т.
            ЧЕТВЕР 12.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
14:30 Економічний ф-т.  -                         ННЦ “Інститут біології”
15:00 Механіко-математичний               ф-т. ННІ “ Інститут геології ”
15:30 Географічний ф-т. -                         Фізичний ф-т.  -
16:00 ФРЕКС   -                                           Інститут філології
16:30 Хімічний ф-т. -                                  Ін-т високих технологій
17:00 Ін-т. міжнародних відносин -        Ф-т. комп’ютерних наук та кібернетики
  ВІВТОРОК 17.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
14:30 Механіко-математичний ф-т        ФРЕКС
15:00 ННІ “ Інститут геології ”.   -          Ін-т високих технологій
15:30 Економічний ф-т. -                          Фізичний ф-т.  -
16:00 Юридичний ф-т.    -                        Ф-т. комп’ютерних наук та кібернетики
16:30 Інститут філології   -                       Хімічний ф-т.
17:00 Географічний ф-т. -                         Ін-т. міжнародних відносин
  ЧЕТВЕР 19.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
15:00 Географічний ф-т. -                         Економічний ф-т.
15:30 Ф-т. комп’ютерних наук                 ННЦ “Інститут біології” та кібернетики -
16:00 Юридичний ф-т.  -                           Ін-т. міжнародних відносин
  ВІВТОРОК 24.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
16:00 Фізичний ф-т.  -                                Ф-т. комп’ютерних наук та кібернетики
16:30 ННЦ “Інститут біології ”-               Ін-т. міжнародних відносин
17:00 Юридичний ф-т.  -                            Географічний ф-т.
    ІІІ група   СЕРЕДА 04.10.2017
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
9:00 Ф-т. інформаційних технологій -      Історичний ф-т.
9:30 Філософський ф-т.  –                           Ін-т журналістики
10:00 Ф-т. соціології -                                    Ф-т. психології
10:30 Ф-т. інформаційних технологій -      Ін-т журналістики
  СЕРЕДА 11.10.17
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
9:00 Історичний ф-т.  -                        Ф-т. психології
9:30 Філософський ф-т. -                    Ф-т. соціології
10:00 Ф-т. психології -                           Ф-т. інформаційних технологій
10:30 Ін-т журналістики -                     Ф-т. соціології
  СЕРЕДА 18.10.17
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
9:00 Історичний ф-т. -                              Філософський ф-т.
9:30 Ф-т. інформаційних технологій -  Ф-т. соціології
10:00 Ф-т. психології -                               Філософський ф-т.
10:30 Історичний ф-т. -                              Ін-т журналістики
    СЕРЕДА 25.10.17
ЧАС ФАКУЛЬТЕТИ
9:00 Ф-т. інформаційних технологій -      Філософський ф-т.
9:30 Ф-т. соціології -                                      Історичний ф-т.
10:00 Ф-т. психології  -                                   Ін-т журналістики