Шашки. Першість Голосіївського району серед ВНЗ III — IV р. а.

26 жовтня 2017р. в приміщенні Навчально-спортивного комплексу Київського Національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з шашок серед студентів ВНЗ III-IV рівня  акредитації,  розташованих на території Голосіївського району. В змаганнях брали участь команди НУХТ, команда НУБіП та команда Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Вдало дебютувала на цьому турнірі  команда Київського Національного університету імені Тараса Шевченка і впевнено перемогла команду НУБіП та команду НУХТ які зайняли відповідно друге та трете місця. В складі команди Київського Національного університету імені Тараса Шевченка  студенти першого та другого курсу. 1.Кучмійчук Павло 2 курс інституту філології 2.Марчук Анна 2 курс факультету психології 3.Ілляшенко Ярослав  1 курс  факультету кібернетики та комп’ютерних наук. Тренер збірної команди старший викладач кафедри фізвиховання та спорту  Чубар Ігор Іванович. Команди були нагороджені медалями ,кубками ,грамотами. Нагородження команд проводив представник адміністрації Голосіївського району.