Спартакіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Шахи.

28-29 листопада в приміщенні навчально-спортивного комплексу Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з шахів серед студентів Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. В змаганнях приймали участь 15 команд. В першій підгрупі перше місце посіла команда   Юридичного ф-ту Друге  місце команда   Економічного ф-ту Третє    місце команда   ф-ту комп’ютерних наук та кібернетики Четверте місце команда   ІМВ П’яте місце команда   Фізичного ф-ту Шосте місце команда   Географічного ф-ту Сьоме місце команда   ННЦ «Інституту біології та медицини» В другій підгрупі  перше місце посіла команда   Інституту Високих Технологій Друге  місце команда   Механіко-математичного ф-ту Третє   місце команда ФРЕКС Четверте місце команда  Хімічного ф-ту В третій  підгрупі  перше місце посіла команда   Ф-ту Інформаційних технологій Друге  місце команда   Історичного ф-ту Третє   місце команда ф-ту Психології Четверте місце команда  ф-ту Соціології Переможці турніру були нагородженні медалями.