Спартакіада КНУ з футболу

На стадіоні КНУ 27 квітня в грі між командами Ін-ту журналістики і філософського ф-ту пролунав фінальний свисток арбітра, який сповістив про закінчення Спартакіади КНУ імені Тараса Шевченка з футболу серед студентів. Протягом трьох тижнів 18 збірних команд факультетів та інститутів університету прагнули досягти перемоги у кожній грі, докладаючи максимум зусиль. Особливо напруженими були ігри у першій та третій групах, де визначення переможця і призерів відбулося лише в останній ігровий день. Отже, за підсумками змагань переможцем першої групи стала команда механіко-математичного ф-ту, друге місце у команди географічного ф-ту, третьою стала команда економічного ф-ту. У другій групі місця розподілилися так: перше місце у команди фізичного ф-ту, другою стала команда ННІ «Ін-т геології», третє місце у команди ФРЕКС. В третій групі перемогу святкувала команда філософського ф-ту, друге місце у команди історичного ф-ту, команда Ін-ту журналістики посіла третє місце. Головний суддя змагань – Сахаров Костянтин та суддя змагань – Крамаренко Володимир (обидва – викладачі кафедри фізичного виховання та спорту). Не лишилися осторонь і вболівальники, які підтримували свої команди протягом останніх трьох тижнів. Найсильніші команди у свої підгрупах – мех-мат., фізичний, філософський, географічний, історичний, економічний ф-ти, ФРЕКС, ННІ «Ін-т геології» – будуть боротися за «Суперкубок» університету, який розпочнеться 12 травня. Розклад ігор буде розміщений пізніше на сайті – sport.univ.kiev.ua

Запрошуємо студентів підтримати свої команди!