Спартакіада з плавання «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу Київський національний університет імені Тараса Шевченка

  20 січня 2017р. Басейн КНУ ім. Т.Шевченка-25м.  
Зайняте місце П.І.Б. ВНЗ Рік нар-ння Результат Очки Очки КНУ
  50м в/стиль – жінки _35-44р.  
1 Коробова Марина Ф-т. кібернетика 1975 37.55 10
Красовська Анастасія Ліцей 1999 34.66 п/к
  50м в/стиль – жінки 45-49р.  
1 Красовська  Галина Каф.фіз.вих. 1969 39.94 10
2 Олейник Оксана Ф-т. соціологія 1972 1.02.31 8
  50м в/стиль – чоловіки _35-44р.  
1 Ужвенко Костянтин Каф.фіз.вих. 1976 29.28 10
2 Ковальчук Вадим Каф.фіз.вих. 1977 30.97 8
3 Янчук Сергій Ін-т. філології 1976 51.00 6
  50м в/стиль – чоловіки 45-49р.  
1 Борисейко Олександр Мех-мат. 1968 30.00 10
2 Сидоров Микола Ф-т. соціології 1972 39.71 8
  50м в/стиль – чоловіки _55-59р.  
1 Дубровинский Георгій Ф-т. психології 1958 40.29 10
2 Федоренко Анатолій Каф.фіз.вих. 1958 43.97 8
  50м в/стиль – чоловіки _60-64р._  
1 Жиленко Микола Ф-т. психологія 1955 34.58 10
  50м в/стиль – чоловіки 65р. і більше  
1 Безпаленко Анатолій Ін-т. філології 1952 45.37 10
  50м Брас – жінки _35-44р.  
1 Левчик Валентина Хімічний ф-т. 1976 1.05.78 10
2 Водянюк Марина Ін-т. біології 1973 1.10.69 8
3 Косик Оксана Ін-т. біології 1975 1.19.47 6
  50м Брас – жінки 45-49р.
1 Красовська  Галина Каф.фіз.вих. 1969 55.71 10
2 Олейник Оксана Ф-т. соціологія 1972 1.00.28 8
3 Циба Олена ФРЕКС 1969 1.10.97 6
  50м Брас – жінки 55-59р.  
1 Козятек Альвіна Каф.фіз.вих. 1962 1.03.59 10
Красовська Анастасія Ліцей 1999 45.31 п/к
  50м Брас – чоловіки _35-44р.  
1 Ковальчук Вадим Каф.фіз.вих. 1977 38.62 10
2 Здоренко Сергій Каф.фіз.вих. 1973 43.19 8
  50м Брас – чоловіки _45-49р.  
1 Сидоров Микола Ф-т. соціології 1972 57.19 10
  50м Брас – чоловіки _55-59р.  
1 Дубровинский Георгій Ф-т. психології 1958 45.09 10
  50м Брас – чоловіки _60-64р.
1 Жиленко Микола Ф-т. психології 1955 45.75 10
  50м Брас – чоловіки 65р. і більше  
1 Безпаленко Анатолій Ін-т. філології 1952 56.10 10
  50м на спині – жінки 35-44р.
1 Коробова Марина Ф-т. кібернетика 1975 44.03 10
2 Левчик Валентина Хімічний ф-т. 1976 1.10.61 8
  50м на спині – жінки _45-49р.  
1 Красовська  Галина Каф.фіз.вих. 1969 54.87 л
  50м на спині – жінки _55-59р.  
1 Козятек Альвіна Каф.фіз.вих. 1962 1.03.07 10
  50м на спині – чоловіки _35-44р.  
1 Ужвенко Костянтин Каф.фіз.вих. 1976 35.68 л
2 Янчук Сергій Ін-т. філології 1976 48.50 10
Жиленко Микола Ф-т. психології 1955 47.65 л
  25м батерфляй поза конкурсу  
1 Красовська Анастасія Ліцей 1999 17.55 п/к
2 Здоренко Сергій Каф.фіз.вих. 1973 18.15 п/к
3 Дубровинский Георгій Ф-т. психології 1958 22.52 п/к
4 Безпаленко Анатолій Ін-т. філології 1952 26.44 п/к
Командна першість серед факультетів:                       
  1. Кафедра фіз. вих. – 76              7. ННЦ «Ін-т. біології» - 14  
  2. Ф-т. психології - 40                   8. Мех-мат. - 10
  3. Ін-т. філології – 36                   9.ФРЕКС - 6
  4. Ф-т. соціології – 34                   
  5. Ф-т. кібернетики – 20                  
  6. Хімічний ф-т.  – 18                         
             Всього : жінки – 9 осіб; чоловіки – 10 осіб.