Спортивні перемоги наших студентів

9 квітня у спорткомплексі НТУУ «КПІ» відбувся матч Студентської волейбольної ліги серед дівчат в рамках IV Студентських спортивних ігор м.Києва. Команда КНУ імені Тараса Шевченка перемогла господарів НТУУ «КПІ» з рахунком 3:1. Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Воронков К.П. Вітаємо нашу команду!волейбол1_11.04.16 8 квітня у м.Чернівці відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед дорослих. Студент філософського ф-ту Андес Едмунд посів І місце в категорії «легкий контакт» у вазі 60 кг. Вітаємо та бажаємо Едмунду нових перемог!рукопашний1_11.04.16 рукопашний2_11.04.16 6 квітня у спорткомплексі НУФВСУ відбулися змагання Київського етапу студентського Кубку України з баскетболу 3х3 серед дівчат та юнаків. Збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла ІІІ місце серед дівчат. Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Здоренко С.Ю. Серед юнаків університет був представлений двома командами: 1-а команда –  посіла ІІ місце у 1-й групі, 2-а команда – посіла ІІІ місце у 4-й групі. Результати у групах не дали шансів змагатися у фіналі за призові місця. Тренер команди – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Безмилов І.М.баскетбол1_11.04.16 17.03 – 20.03 у м. Дніпропетровськ пройшов Відкритий Ліцензійний Чемпіонат України з плавання. У змаганнях взяли участь найсильніші плавці з усіх регіонів України. Завітали до нашого Чемпіонату і гості – збірна команда Молдови з плавання. За збірну команду міста Київа виступала наші студенти, майстри спорту Олександр Карпенко (ІV к., економічний ф-т) та Ілля Підвальний (І к., ФРЕКС). Вони вже не перший рік входять до складу національної збірної Українги з плавання та мають вищі досягнення України. На цьому Чемпіонаті найкращих результатів досяг Олександр Карпенко, отримавший бронзову нагороду на 100-метрівці брасом, та показав свій найкращий результат на дистанції 200 метрів з комплексного плавання. У наших хлопців ще попереду багато стартів – будемо сподівтися, що вони зможуть отримати ліцензії на участь у Олімпійських іграх в Ріо! Глушенко Інна Валентинівна, викладач кафедри фізичного виховання та спорту,тренер збірної з плавання