Свято, присвячене Дню Київського національного університета імені Тараса Шевченка та Дню працівників фізичної культури та спорту.

15 вересня 2018 року о 16.00 годинi у спортивній залі Кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, було проведено свято, присвячене Дню Київського національного університета імені Тараса Шевченка та Дню працівників фізичної культури та спорту. В Святі прийняли 19 команд: 13 факультетів та 6 інститутів, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Загальна кількість студентів: 217 . 1 місце: Фізичний факультет 2 місце: Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка 3 місце: І. В. Т. 4 місце: Інститут Філології 5 місце: Хімічний факультет 6 місце: Інститут Журналістики 6 місце: І. М. В. 8 місце: Юридичний факультет 9 місце: Ф. І. Т. 10 місце: Механіко-математичний факультет 10 місце: факультет Соціології 12 місце: Філософський факультет 13 місце: Економічний факультет 14 місце: Історичний факультет 15 місце: факультет Комп’ютерних наук та кібернетики 15 місце: факультет Психології 17 місце: Ф. Р. Е. К.С. 18 місце: Географічний факультет 19 місце: ННЦ «Біології та медицини» 20 місце: ННІ «Геології»