Товариська зустріч з футзалу між збірними командами викладачів, студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та командою ФКІ «СПОРТ» ( входять мешканці міст Чернігова та Києва ).

15 листопада 2017 року  на Кафедрі фізичного виховання та спорту  Навчально – спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла товариська зустріч з футзалу між збірними командами викладачів, студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та командою ФКІ «СПОРТ» ( входять мешканці міст Чернігова та Києва ). Гра відбувлась в рамках соціальної оздоровчої програми «Футбол, спорт та творчість без бар’єрів» (Девіз: «Світ рівних можливостей»). Матч завершився перемогою команди викладачів, студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з рахунком 6 : 3.