Тренування дає результат

15 квітня в басейні Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулися ІVСтудентські спортивні ігри м.Києва з плавання. В змаганнях брало участь біля 150 плавців з 11 ВНЗ. Збірну команду Київського національного університету імені Тараса Шевченка представляли 10 найкращих плавців-студентів з різних факультетів під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання та спорту Інни Глушенко. В командній першості 1 місце виборола команда НУФВСУ, 2 місце – КНУ імені Тараса Шевченка, 3 місце – НТУУ «КПІ». Найкращими в особистій першості стали майстри спорту Олександр Карпенко (економічний ф-т) та Ілля Підвальний (ФРЕКС). Олександр Карпенко став переможцем на дистанції 50 метрів брасом з результатом 28.60, а Ілля Підвальний здобув срібло на дистанції 50 метрів батерфляєм з результатом 25.09. В естафетному плаванні 4х50 метрів вільним стилем та комплексним плаванням наша дівоча команда  (у складі : Анна Кулик (ІМВ), Антоніна Вяльцева (фізичний ф-т), Патріча Анна (юридичний ф-т), Вероніка Середа (ІМВ)) виборола 2 бронзові нагороди, поступившись господарям змагань та політехнічному інституту. Юнацька команда в естафетах (у складі : Олександр Карпенко (економічний ф-т.), Степан Косенко (ВІКНУ), Коваль Микола (ННЦ «Ін-т біології»), Евграфов Павло (ІМВ)) здобула теж 2 бронзові нагороди, поступившись господарям та НПУ імені Драгоманова. Вітаємо нашу збірну, так тримати і далі !!! плавання1_21.04.16