Третій тур Чемпіонату міста Києва з футболу серед збірних команд ВНЗ

ЗВІТ про матч третього туру чемпіонату м. Києва серед студентів ВНЗ збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка з футболу (перша ліга)   11.10.2017 р. на стадіоні спорткомплексу КНУ  імені Тараса Шевченка відбувся матч третього туру чемпіонату  з футболу між збірними командами КНУ імені Тараса Шевченка та Державним університетом телекомунікацій. Матч закінчився з рахунком  6:0 на користь команди КНУ. М’ячі у ворота суперників забивали: Сінькевич Валентин -3,Кондратенко Олексій, Горщинський Владислав,Тимовський Андрій. Склад команди: Тєгаєв Микита (геогр.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тимовський Андрій (екон.) Зобенко Арсеній (геогр.) Кондратенко Олексій (екон.) Поляк Костянтин (екон.) Меделян Артем (геогр.) Бондаренко Олександр (екон.) Пузій Антон (екон.) Коротун Микола (екон.) Томін Микита (екон.) Козаченко Сергій  (юрид.) Горщинський Владислав(ІМВ) Іщенко Дмитро (юрид.) Савченко Сергій (мех.-мат.)   Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.