З В І Т старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка КОВНАТСЬКОГО Михайла Павловича за 2017-2018 навчальний рік про участь збірних команд з гирьового спорту та важкої атлетики в Чемпіонатах міста Києва та Чемпіонатах України I. Чемпіонат міста Києва з гирьового спорту Термін проведення – 09.02.2018. Команда Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка посіла 1 місце. Кращі студенти – учасники змагань: 1. Харченко Валентин – ВІКНУ, вагова категорія – 65 кг. 2. Коревий Владислав – юридичний факультет, вагова категорія – понад 90кг. 3. Онищенко Віталій – факультет психології, вагова категорія – 90 кг. II. Чемпіонат України з гирьового спорту (ФГСУ) Термін проведення – 24.02.2018. Команда Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка посіла 11 місце. Кращі студенти – учасники змагань: 1. Сенчило Дмитро – ФІТ, вагова категорія – понад 90кг. 2. Шершньов Євгеній – факультет комп’ютерних наук та кібернетики, вагова категорія – 90 кг. III. Чемпіонат України з гирьового спорту (СГСУ) Термін проведення – 24.02.2018. Команда Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка посіла 11 місце. Кращі студенти – учасники змагань: 1. Коревий Владислав – юридичний факультет, вагова категорія – понад 90кг. 2. Онищенко Віталій – факультет психології, вагова категорія – 90 кг. IV. Відкритий Чемпіонат міста Києва та Київської області з гирьового спорту (СГСУ) Термін проведення – 04.03.2018. Кращі студенти – учасники змагань: 1. Коревий Владислав – юридичний факультет, вагова категорія – понад 90кг. 2. Онищенко Віталій – факультет психології, вагова категорія – 90 кг. V. Чемпіонат міста Києва з важкої атлетики Термін проведення – 09.06.2018. Команда Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка посіла 4 місце. Кращі студенти – учасники змагань: 1. Шекера Сергій – ННЦ "Інститут біології та медицини", вагова категорія – 62 кг. 2. Єрошкіна Аліса – ННЦ "Інститут біології та медицини", вагова категорія – 53 кг. 3. Лясковець Сергій – фізичний факультет, вагова категорія – 94 кг.