завершальна гра групового етапу Студентської ліги

1 квітня 2017 року о 17.00 на спортивній базі ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбулася завершальна гра групового етапу Студентської ліги «ФК «Динамо»Київ» між командами КНУ імені Тараса Шевченка та НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Гра закінчилася з рахунком 1:2 на користь команди НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Голом у ворота суперників відзначився гравець нашої команди Пузій Антон (економічний факультет,3 курс). Проте поразка не вплинула на вихід  команди КНУ до 1/8 фіналу Студентської ліги «ФК «Динамо»Київ». Тож, побажаємо хлопцям перемог у майбутніх іграх!   Склад команди: Кабанов Олег (екон.) Тєгаєв Микита (геогр.) Кравченко  Олексій (мех.-мат.) Дробноход Святослав (екон.) Сінькевич Валентин (екон.) Томін Микита (екон.) Малюта Андрій (екон.) Тимовський Андрій (екон.) Зобенко Арсеній (екон.) Іщенко Дмитро (юрид.) Новицький Віктор  (мех.-мат.) Пузій Антон (екон.)    Відповідальний за збірну  – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сахаров К.А.