Збірна команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка з баскетболу (чоловіки).

Збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка в поточному навчальному році прийняла участь у наступних змаганнях: Перішість СПА міста Києва серед ВЗО, СБЛУ (Студентська Баскетбольна Ліга України)ліга "А" та Першість голосіївського району серед ВЗО за баскетболу 3х3. В змаганнях на Першість СПА міста Києва,збірна команда посіла 5 місце. Змагання проходили з жовтня по грудень. У студентській лізі Київського єтапу змагань команди були розподілені на дві ліги :А та Б. Збірна команда КНУ виступала у лізі А,де посіла 9-місце. Змагання проходили з квітня по травень. Першість Голосіївського району проходила в спортивному залі КНУ ім.Тараса Шевченка.Збірна команда посіла 1 місце. Склад збірної команди КНУ з баскетболу: 1. Савчук Адріан (мех-мат) 2. Міфтахутдінов Олександр (фізичний факультет) 3. Голібардов Єгор (ІМВ) 4. Полочанінов Данило (ІМВ) 5. Кобзистий Артем (ІМВ) 6. Костоплотов Євген (ІМВ) 7. Скрипник Кирило (ФІТ) 8. Білан Максим (факультет комп’ютерних наук та кібернетики) 9. Ярмош Платон (юридичний факультет) 10. Бараненко Олександр (інститут журналістики) Тренер Безмилов І.М.