Змагання у КФЛ(Київська футзальна ліга)

З 29.10.2016 в м. Києві почалися змагання у КФЛ(Київська фут зальна ліга) з футзалу. У цих змаганнях приймає участь збірна команда КНУ ім.. Т.Г.Шевченка. Команда нашого університету грає у Суперлізі. Збірна провела 3 матчі. У першому матчі команда зустрічалась з дуже сильним суперником – команда Чумацький шлях-Академіка. Чумацький шлях – Академіка претендент на перше місце у змаганнях , але наша збірна дала бій супернику. Гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь Чумацького шляху. У другому турі наша команда грала з командою УКРПРОМАШ і перемогла з рахунком 3:1. Голи забили: Джух Олександр, Макеєнко Ростислав, Васютін Ярослав. У третьому турі збірна грала з командою FinCore. Гра проходила у напруженій боротьбі. Рахунок матчу відкрили гравці збірної КНУ. На 8 хвилині матчу забитим м’ячем відзначився Максименко Михайло, але після пропущеного м’яча гравці FinCore змогли забити 2 м’ячі у ворота збірної КНУ. Гравці команди КНУ зрівняли рахунок на останній хвилині тайму. Відзначився Ширінян Артур. У другому таймі обидві команди мали по декілька можливостей повести у рахунку, але гарно грали голкіпери обох команд. Нажаль, за 8 секунд до кінця зустрічі команда КНУ пропустила третій м’яч у свої ворота. FinCore переміг з рахунком 3:2. Після 3-ьох турів команда КНУ з трьома очками посідає п’яте місце у турнірній таблиці. nik-9689 dsc-8088-1 dsc-8103 nik-3781 nik-9639