змагання з бадмінтону серед жінок та чоловіків професорсько-викладацького складу «Бадьорість та здоров’я».

З 21-22 грудня 2018р. відбулися змагання  з бадмінтону серед жінок та чоловіків  професорсько-викладацького складу «Бадьорість та здоров’я». Мiсце проведення - Спортивний зал Iнституту геологii. Серед жінок посіли місця: І – місце Красовська Г.В. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); ІІ – місце Духнова Л.М. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); ІІІ – місце Мороз О.В. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); ІV – місце Глушенко І.В. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); Серед чоловіків посіли місця: І – місце Молочко М. А. ( Асистент географічного факультету); ІІ – місце Порадник К.Г. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); ІІІ – місце Безмилов І.М. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); ІV – місце Воронко К.П. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК); V – місце Здоренко С.Ю. (Кафедра фізичного виховання та спорту НСК);     Головний суддя змагань                  Букреєва В.В.