Змагання з баскетболу серед профессорсько-викладацького складу

Змагання з баскетболу серед профессорсько-викладацького складу в цьому році розпочалися 31-го січня. В залі геологічного корпусу відбувся матч між збірною командою геологічного факультету та командою "Ветеранів",до складу якої увійшли представники факультету кібернетики,ФРЕКС,фізичного та юридичного факультету. Матчі між цими командами завжди проходил у запеклій боротьбі і перемінним успіхом. Але у цьому році команда Геологічного факультету здобула переконливу перемогу перемогу з рахунком 68:50. Наступний матч команда геологічного факультету мала провести з переможцем останніх років,збірною командою кафедри фізичного виховання та спорту НСК. Обидві команди зібрали на цей матч свій найсильніший склад.Перша половина зустрічі  пройшла у рівнй боротьбі. Але після великогї перерви команда кафедри фізичного виховання впевненно пійшла у відрив і зберегла комфортну для себе різницю до кінця матчу. Фінальний свисток зафіксував кінцевий рахунок зустрічі 62:44 на користь кафедри фізичного виховання та спорту НСК. Матч між командами "Ветеранів"  та кафедри фізичного виховання, завершував змагання у цьому році. Зустріч пройшла у рівній боротьбі. Перемогу з рахунком 57:50 здобула команда кафедри фізичного виховання  та спорту НСК. Отже,за результатами змагань, команди зайняли відповідні місця:
  1. Команда кафедри фізичного виховання та спорту НСК
  2. Команда Геологічного факультету
  3. Збірна команда "Ветерани"