Змагання з футзалу серед професорсько-викладацького складу 2016 року

З 25 по 29 січня в спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Спартакіади «Бадьорість та здоровя» серед професорсько-викладацького складу відбулися змагання з футзалу. Брало участь 6 команд, головний суддя змагань – викладач кафедри фізичного виховання та спорту Андрущенко О.М. 29 січня відбулися фінальні ігри. В грі за третє місце зустрічалися команди ВІКНУ і збірна факультетів «кібернетики+механіко-математичний+ФРЕКС». Збірна трьох факультетів намагалася дати гідний супротив, однак команда ВІКНУ довела свою перевагу у фізичній підготовці рахунком 7:0 на свою користь, посівши ІІІ місце. В матчі за перше місце зустрілися збірна «кафедра фізичного виховання та спорту+ФІТ»  і збірна факультетів «психології і філософський».  Гра виявилася захопливою і щедрою на гольові моменти. Основний час переможця на виявив (2:2), а під час виконання шестиметрових ударів фортуна обернулася обличчям до збірної ф-тів «психології і філософського» (5:3 на користь збірної). Тож переможцями стала збірна факультетів «психології і філософського», ІІ місце посіла збірна «кафедра фізичного виховання та спорту+ФІТ». Кращим воротарем обраний Рябчич Ярослав (ф-т психології), кращим бомбардиром став Красновський Олександр (ф-т психології), кращим гравцем турніру визнано Сахарова Костянтина (кафедра фізичного виховання та спорту).

Вітаємо всіх учасників і бажаємо міцного здоров’я й нових успіхів!

????????????????????????????????????